Titulinis
Krepšelis

Xiaomi Redmi Note 5 įkrovimo, ausinių lizdas ir mikrofonas (PCB plokštė)

Xiaomi Redmi Note 5 įkrovimo, ausinių lizdas ir mikrofonas (PCB plokštė)
10,35€
Be PVM: 8,56€
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • Prekės kodas: 72045

Xiaomi Redmi Note 5 įkrovimo, ausinių lizdas ir mikrofonas (PCB plokštė)

Xiaomi Redmi Note 5 PCB plokštė, kurią sudaro įkrovimo, ausinių lizdas ir mikrofonas, padės išspręsti problemas kai kyla nesklandumų klausantis muzikos, įkraunant įrenginį, perduodant duomenis arba kaip nors buvo sugadintas įkrovimo ar ausinių lizdas ir tai būtina pakeisti. Taip pat mikrofonas perduodantis garsą į pašnekovo ausį ir jeigu pašnekovas jūsų negirdi arba blogai girdi ši detalė taip pat padės išspręsti ir šią problemą.

Savybės

  • Detalės pakeitimui nereikalingas papildomas litavimas, užtenka tik atjungti blogai veikiančią Xiaomi Redmi Note 5 PCB plokštę ir prijungti naują.
  • Skirta pašalinti problemas, kai neveikia įkrovimo/ausinių lizdas, duomenų perdavimas arba pašnekovai jūsų negirdi/blogai girdi dėl mikrofono problemų.

Kokybė

Žemiau pateikiame galimas šios detalės kokybes nuo aukščiausios iki žemiausios.

Originalas

Gamyklinis gamintojo PCB plokštės originalas (service pack), kuris yra naudojamas visuose autorizuotose taisyklose, kad būtų išlaikytas visiškas telefono originalumas.

Aukštos kokybės

Aukštos kokybės detalė, kuri gamintojų įvardijama kaip trečiųjų gamintojų originalas (3rd party original) vizualiai atrodo lygiai taip pat ir lyginant skirtumas su tikrojo gamintojo originalu yra beveik nepastebimas.

Analogas

PCB plokštės analogas yra detalė, kuri atlieka visas savo funkcijas, tačiau integrinis grandynas (IC - Integrated Circuit) skiriasi nuo originalios plokštės arba aukštos kokybės (3rd party original).

Rašyti apžvalgą

Dėmesio: HTML žymės nepalaikomos!
Prastai Gerai