Titulinis
Krepšelis

Google

Prekės kodas: 80161
Google Pixel 3 ekranas skirtas pakeisti senąjį ekrano komplektą, kuris nebereaguoja į valdymą, turi negyvus ekrano taškus ar buvo numestas netyčia ir jis buvo visiškai sugadintas dėl ko reikalingas jo keitimas, nes telefonu nėra galimybės naudotis toliau.Ekranų kokybėsŽemiau pateikiame galimas ekran..
32,91€
Be PVM:27,20€
Prekės kodas: 76624
Priekinė kamera skirta Google Pixel 3a, Pixel 3a XL, Pixel 4a, padės sutaisyti sugedusią ar neveikiančią priekinę kamerą, kuri fotografuoja neryškiai, nefotografuoja iš viso ar neatidaro fotoaparato funkcijos, todėl negalite daryti asmenukių (selfie) ar bendrauti vaizdo skambučių metu.SuderinamumasG..
7,96€
Be PVM:6,58€
Prekės kodas: 80666
Google Pixel 4a galinis dangtelis skirtas pakeisti Jūsų turimą, tačiau įbrėžtą, dužusį, įlenktą ar bet kaip kitaip pažeistą galinį dangtelį. Esant bet kokia pažeidimui, rekomenduojama dangtelį pakeisti, nes tai ne tik gadina estetinį vaizdą bet ir esant didesniems įtrūkimams, pro juos į telefono vid..
12,71€
Be PVM:10,50€
Prekės kodas: 80117
3MK Matt matinis dėklas su dideliu atsparumu įbrėžimams suteiks Google Pixel 6 išmaniajam telefonui puikią apsaugą. Ypač atsparus nešvarumams, riebioms dėmėms ir spalvos pokyčiams. Šis amortizuojantis ir lankstus dėklas suteiks jūsų prietaisui stilingą išvaizdą ir padės apsaugoti nuo kasdieninių pav..
7,08€
Be PVM:5,85€
Prekės kodas: 80156
Google Pixel 6 ekranas skirtas pakeisti senąjį ekrano komplektą, kuris nebereaguoja į valdymą, turi negyvus ekrano taškus ar buvo numestas netyčia ir jis buvo visiškai sugadintas dėl ko reikalingas jo keitimas, nes telefonu nėra galimybės naudotis toliau.Ekranų kokybėsŽemiau pateikiame galimas ekran..
132,13€
Be PVM:109,20€
Prekės kodas: 80119
3MK Clear Case yra silikoninis Google Pixel 6 Pro dėklas pagamintas iš skaidrios ir lanksčios TPU medžiagos, kuri puikiai sugeria smūgius. Aukštos kokybės polimerai apsaugo telefono nugarėlę ir rėmelį nuo įbrėžimų, o neslidi medžiaga neleidžia išmaniajam telefonui išslysti iš rankos užtikrinant kasd..
6,33€
Be PVM:5,23€
Prekės kodas: 80112
Nesulaužomas 3MK FlexibleGlass Google Pixel 6A apsauginis hibridinis stiklas pagamintas iš silikono ir pasižymi geriausiomis šios medžiagos savybėmis - atsparumu įbrėžimams ir sudužimui. 7H lygio apsauginio hibridinio stiklo kietumas palaiko aukščiausią saugumo ir patvarumo lygius, išlaiko jo elasti..
9,93€
Be PVM:8,20€
Prekės kodas: 81446
Apsauginis stiklas 9H Tempered Glass yra tvirta Google Pixel 7 grūdinto stiklo ekrano apsauga skirta maksimaliai apsaugoti jūsų išmanųjį telefoną. Pirmaujantis rinkoje 9H lygio tvirtumo grūdintas stiklas apsaugo telefono ekraną nuo didelių smūgių, įbrėžimų, purvo ir kitų poveikių. Viršutinis stikliu..
3,99€
Be PVM:3,29€
Prekės kodas: 81637
Apsaugokite savo Google Pixel 7 su "Dux Ducis" grūdinto stiklo ekrano apsauga - tai geriausia apsauga nuo įbrėžimų, pirštų atspaudų ir kitų pažeidimų. Pagaminta iš aukštos kokybės grūdinto stiklo ir pasižyminti 9H kietumo klase, "Dux Ducis" ekrano apsauga užtikrina veiksmingą apsaugą nuo įbrėžimų ir..
5,45€
Be PVM:4,51€
Prekės kodas: 80352
3MK Matt matinis dėklas su dideliu atsparumu įbrėžimams suteiks Google Pixel 7 išmaniajam telefonui puikią apsaugą. Ypač atsparus nešvarumams, riebioms dėmėms ir spalvos pokyčiams. Šis amortizuojantis ir lankstus dėklas suteiks jūsų prietaisui stilingą išvaizdą ir padės apsaugoti nuo kasdieninių pav..
7,08€
Be PVM:5,85€
Prekės kodas: 81600
"Dux Ducis Clin" dėklas - tai puiki apsauga jūsų naujajam Google Pixel 7! Šis krištolo skaidrumo dėklas, pagamintas iš specialiai Vokietijos "Bayer" atrinktų naujoviškų TPU+PC medžiagų ir išbandytas tūkstančius valandų, apsaugo nuo pageltimo laikui bėgant. Lengvas, plonas ir lengvai suimamas "Clin" ..
7,57€
Be PVM:6,26€
Prekės kodas: 83077
Pasinerkite į elegancijos ir naudingumo derinį su "Nillkin CamShield Pro" dėklu, specialiai pritaikytu Google Pixel 7. Šiame dėkle suderintas stilius ir tvirta apsauga, įkūnijanti apsaugą, kurios reikalauja jūsų įrenginys. Jo sumanus slankiojantis kameros dangtelis ne tik apsaugo telefono kamerą nuo..
11,38€
Be PVM:9,41€
Prekės kodas: 83078
Nillkin Super Frosted Shield Pro dėklas, skirtas tik Google Pixel 7. Šis naujos kartos dėklas užtikrina neprilygstamą apsaugą, sklandžiai derindamas patvarumą ir eleganciją. Sudėtingas PC ir TPU medžiagų mišinys sukuria tarsi šarvo skydą jūsų telefonui, užtikrinantį visapusišką apsaugą.Patirkite min..
8,98€
Be PVM:7,42€
Prekės kodas: 81535
3MK SilverProtection+ – tai naujos kartos apsauginė hibridinė plėvelė skirta apsaugoti Google Pixel 7 Pro telefoną ir tuo pačiu Jus nuo įvairių mikrobų. Naudojantis telefonu, jis pastoviai renka įvairiausius mikrobus dėl ankščiau paliestų vietų: durų rankenų, turėklų, vairo ar kitų vietų, kurios yra..
10,27€
Be PVM:8,48€
Prekės kodas: 81638
Apsaugokite savo Google Pixel 7 Pro su "Dux Ducis" grūdinto stiklo ekrano apsauga - tai geriausia apsauga nuo įbrėžimų, pirštų atspaudų ir kitų pažeidimų. Pagaminta iš aukštos kokybės grūdinto stiklo ir pasižyminti 9H kietumo klase, "Dux Ducis" ekrano apsauga užtikrina veiksmingą apsaugą nuo įbrėžim..
9,11€
Be PVM:7,53€
Prekės kodas: 81601
"Dux Ducis Clin" dėklas - tai puiki apsauga jūsų naujajam Google Pixel 7 Pro! Šis krištolo skaidrumo dėklas, pagamintas iš specialiai Vokietijos "Bayer" atrinktų naujoviškų TPU+PC medžiagų ir išbandytas tūkstančius valandų, apsaugo nuo pageltimo laikui bėgant. Lengvas, plonas ir lengvai suimamas "Cl..
7,57€
Be PVM:6,26€
Prekės kodas: 83082
Pasinerkite į elegancijos ir naudingumo derinį su "Nillkin CamShield Pro" dėklu, specialiai pritaikytu Google Pixel 7 Pro. Šiame dėkle suderintas stilius ir tvirta apsauga, įkūnijanti apsaugą, kurios reikalauja jūsų įrenginys. Jo sumanus slankiojantis kameros dangtelis ne tik apsaugo telefono kamerą..
11,38€
Be PVM:9,41€
Prekės kodas: 83081
Nillkin Super Frosted Shield Pro dėklas, skirtas tik Google Pixel 7 Pro. Šis naujos kartos dėklas užtikrina neprilygstamą apsaugą, sklandžiai derindamas patvarumą ir eleganciją. Sudėtingas PC ir TPU medžiagų mišinys sukuria tarsi šarvo skydą jūsų telefonui, užtikrinantį visapusišką apsaugą.Patirkite..
8,98€
Be PVM:7,42€
Prekės kodas: 82379
Nesulaužomas 3MK FlexibleGlass Google Pixel 7A apsauginis hibridinis stiklas pagamintas iš silikono ir pasižymi geriausiomis šios medžiagos savybėmis - atsparumu įbrėžimams ir sudužimui. 7H lygio apsauginio hibridinio stiklo kietumas palaiko aukščiausią saugumo ir patvarumo lygius, išlaiko jo elasti..
7,52€
Be PVM:6,22€
Prekės kodas: 81512
3MK Matt matinis dėklas su dideliu atsparumu įbrėžimams suteiks Google Pixel 7A išmaniajam telefonui puikią apsaugą. Ypač atsparus nešvarumams, riebioms dėmėms ir spalvos pokyčiams. Šis amortizuojantis ir lankstus dėklas suteiks jūsų prietaisui stilingą išvaizdą ir padės apsaugoti nuo kasdieninių pa..
7,08€
Be PVM:5,85€
Prekės kodas: 83080
Pasinerkite į elegancijos ir naudingumo derinį su "Nillkin CamShield Pro" dėklu, specialiai pritaikytu Google Pixel 7a. Šiame dėkle suderintas stilius ir tvirta apsauga, įkūnijanti apsaugą, kurios reikalauja jūsų įrenginys. Jo sumanus slankiojantis kameros dangtelis ne tik apsaugo telefono kamerą nu..
11,38€
Be PVM:9,41€
Prekės kodas: 83079
Nillkin Super Frosted Shield Pro dėklas, skirtas tik Google Pixel 7a. Šis naujos kartos dėklas užtikrina neprilygstamą apsaugą, sklandžiai derindamas patvarumą ir eleganciją. Sudėtingas PC ir TPU medžiagų mišinys sukuria tarsi šarvo skydą jūsų telefonui, užtikrinantį visapusišką apsaugą.Patirkite mi..
8,98€
Be PVM:7,42€
Prekės kodas: 82275
Apsaugokite savo Google Pixel 8 su "Dux Ducis" grūdinto stiklo ekrano apsauga - tai geriausia apsauga nuo įbrėžimų, pirštų atspaudų ir kitų pažeidimų. Pagaminta iš aukštos kokybės grūdinto stiklo ir pasižyminti 9H kietumo klase, "Dux Ducis" ekrano apsauga užtikrina veiksmingą apsaugą nuo įbrėžimų ir..
5,45€
Be PVM:4,51€
Prekės kodas: 82614
Dux Ducis Aimo Mag krištolo skaidrumo dėklas su MagSafe, specialiai sukurtas Google Pixel 8. Patirkite puikų suderinimą ir belaidį įkrovimą su jame įmontuotais magnetais, suderinamais su "MagSafe" priedais, tokiais kaip magnetinis belaidis įkroviklis, išorinė baterija ar automobilinio įkroviklio lai..
8,63€
Be PVM:7,14€
Prekės kodas: 82274
Apsaugokite savo Google Pixel 8 Pro su "Dux Ducis" grūdinto stiklo ekrano apsauga - tai geriausia apsauga nuo įbrėžimų, pirštų atspaudų ir kitų pažeidimų. Pagaminta iš aukštos kokybės grūdinto stiklo ir pasižyminti 9H kietumo klase, "Dux Ducis" ekrano apsauga užtikrina veiksmingą apsaugą nuo įbrėžim..
9,11€
Be PVM:7,53€
Prekės kodas: 82615
Dux Ducis Aimo Mag krištolo skaidrumo dėklas su MagSafe, specialiai sukurtas Google Pixel 8 Pro. Patirkite puikų suderinimą ir belaidį įkrovimą su jame įmontuotais magnetais, suderinamais su "MagSafe" priedais, tokiais kaip magnetinis belaidis įkroviklis, išorinė baterija ar automobilinio įkroviklio..
8,63€
Be PVM:7,14€
Prekės kodas: 82254
Dux Ducis Domo serijos atverčiamas dėklas yra stilingas ir praktiškas Google Pixel Tablet priedas, kuris padės apsaugoti paviršius nuo neišvengiamų naudojimo pėdsakų. Dėklo konstrukcija susideda iš dviejų elementų: silikono pagrindo su specialia korio struktūra, gerinančia vedinimą ir tekstūruotos p..
14,89€
Be PVM:12,30€
Prekės kodas: 70795
Google Pixel XL ekranas skirtas pakeisti senąjį ekrano komplektą, kuris nebereaguoja į valdymą, turi negyvus ekrano taškus ar buvo numestas netyčia ir jis buvo visiškai sugadintas dėl ko reikalingas jo keitimas, nes telefonu nėra galimybės naudotis toliau.Ekranų kokybėsŽemiau pateikiame galimas ekra..
26,14€
Be PVM:21,60€
Google Pixel 2 apsauginis stiklas Perfectionists
Išparduota
Prekės kodas: 75372
Apsauginis stiklas Perfectionists skirtas Google Pixel 2 – viena iš populiariausių išmaniųjų telefonų apsaugų. Tai pilnai visa ekraną dengiantis stiklas, kuris puikiai apsaugos Jūsų telefono ekraną. Stiklas yra sudarytas iš 4 sluoksnių: AB klijų sluoksnis, smūgiams atsparus sluoksnis, Asahi stiklo s..
7,25€
Be PVM:5,99€
Google Pixel 2 dėklas X-Level Antislip
Išparduota
Prekės kodas: 69647
X-Level Antislip silikoninis dėklas yra pagamintas specialiai Google Pixel 2 telefonui, todėl visos išpjovos ir mygtukai tobulai atitinka įrenginį ir yra išlaikomas jo dizainas. Antislip apsaugantis dėklas padės ne tik išlaikyti prietaiso išvaizdą lyg naują, bet ir tuo pačiu apsaugos jį nuo įvairių ..
4,36€
Be PVM:3,61€
Google Pixel 2 dėklas X-Level Guardian
Išparduota
Prekės kodas: 69621
Google Pixel 2 X-Level Guardian dėklas yra vienas iš geriausių pasirinkimų norint apsaugoti savo išmanųjį telefoną nuo įbrėžimų ir mechaninių pažeidimų, su kuriais susiduriama kasdien. Silikoninis dėklas pagamintas iš patvaraus silikono, kuris nebijo drėgmės, ultravioletinių spindulių, žemos ir aukš..
6,72€
Be PVM:5,55€
Google Pixel 2 ekranas
Išparduota
Prekės kodas: 70794
Google Pixel 2 ekranas skirtas pakeisti senąjį ekrano komplektą, kuris nebereaguoja į valdymą, turi negyvus ekrano taškus ar buvo numestas netyčia ir jis buvo visiškai sugadintas dėl ko reikalingas jo keitimas, nes telefonu nėra galimybės naudotis toliau.Ekranų kokybėsŽemiau pateikiame galimas ekran..
26,07€
Be PVM:21,55€
Google Pixel 2 XL dėklas X-Level Antislip
Išparduota
Prekės kodas: 69648
X-Level Antislip silikoninis dėklas yra pagamintas specialiai Google Pixel 2 XL telefonui, todėl visos išpjovos ir mygtukai tobulai atitinka įrenginį ir yra išlaikomas jo dizainas. Antislip apsaugantis dėklas padės ne tik išlaikyti prietaiso išvaizdą lyg naują, bet ir tuo pačiu apsaugos jį nuo įvair..
4,36€
Be PVM:3,61€
Google Pixel 3a XL ekranas
Išparduota
Prekės kodas: 80162
Google Pixel 3a XL ekranas skirtas pakeisti senąjį ekrano komplektą, kuris nebereaguoja į valdymą, turi negyvus ekrano taškus ar buvo numestas netyčia ir jis buvo visiškai sugadintas dėl ko reikalingas jo keitimas, nes telefonu nėra galimybės naudotis toliau.Ekranų kokybėsŽemiau pateikiame galimas e..
73,51€
Be PVM:60,75€
Google Pixel 4 ekranas
Išparduota
Prekės kodas: 80159
Google Pixel 4 ekranas skirtas pakeisti senąjį ekrano komplektą, kuris nebereaguoja į valdymą, turi negyvus ekrano taškus ar buvo numestas netyčia ir jis buvo visiškai sugadintas dėl ko reikalingas jo keitimas, nes telefonu nėra galimybės naudotis toliau.Ekranų kokybėsŽemiau pateikiame galimas ekran..
45,62€
Be PVM:37,70€
Google Pixel 4 XL dėklas Dux Ducis Skin Lite
Išparduota
Prekės kodas: 70111
Dux Ducis Skin Lite apsauginis Google Pixel 4 XL dėklas yra puikus ir praktiškas sprendimas norint apsaugoti telefoną nuo nešvarumų ir išorinių pavojų. Jis tiksliai atkartoja telefono formą ir matmenis, todėl tvirtai laikosi, bei visiškai netrukdo naudotis kamera ir lizdais. Tam, kad išoriniai Jūsų ..
7,52€
Be PVM:6,21€
Google Pixel 4 XL dėklas Dux Ducis Skin Pro
Išparduota
Prekės kodas: 70017
Dux Ducis Skin Pro yra neįtikėtinai patogus bei praktiškas atverčiamas knygutės stiliaus dėklas, suteikiantis Google Pixel 4 XL telefonui patikimą apsaugą. Dėklo pagrindinę telefono apsaugą sudaro viduje įmontuotas storas (TPU) silikonas, kuris pasižymi aukštu mechaninių pažeidimų atsparumu. Išorinė..
6,00€
Be PVM:4,96€
Google Pixel 4 XL ekranas
Išparduota
Prekės kodas: 80695
Google Pixel 4 XL ekranas skirtas pakeisti senąjį ekrano komplektą, kuris nebereaguoja į valdymą, turi negyvus ekrano taškus ar buvo numestas netyčia ir jis buvo visiškai sugadintas dėl ko reikalingas jo keitimas, nes telefonu nėra galimybės naudotis toliau.Ekranų kokybėsŽemiau pateikiame galimas ek..
96,38€
Be PVM:79,65€
Google Pixel 4 XL galinis dangtelis
Išparduota
Prekės kodas: 80667
Google Pixel 4 XL galinis dangtelis skirtas pakeisti Jūsų turimą, tačiau įbrėžtą, dužusį, įlenktą ar bet kaip kitaip pažeistą galinį dangtelį. Esant bet kokia pažeidimui, rekomenduojama dangtelį pakeisti, nes tai ne tik gadina estetinį vaizdą bet ir esant didesniems įtrūkimams, pro juos į telefono v..
20,06€
Be PVM:15,60€
Google Pixel 4a 5G dėklas Dux Ducis Skin Pro
Išparduota
Prekės kodas: 75926
Dux Ducis Skin Pro yra neįtikėtinai patogus bei praktiškas atverčiamas knygutės stiliaus dėklas, suteikiantis Google Pixel 4a 5G telefonui patikimą apsaugą. Dėklo pagrindinę telefono apsaugą sudaro viduje įmontuotas storas (TPU) silikonas, kuris pasižymi aukštu mechaninių pažeidimų atsparumu. Išorin..
6,71€
Be PVM:5,54€
Google Pixel 4a ekranas
Išparduota
Prekės kodas: 80160
Google Pixel 4a ekranas skirtas pakeisti senąjį ekrano komplektą, kuris nebereaguoja į valdymą, turi negyvus ekrano taškus ar buvo numestas netyčia ir jis buvo visiškai sugadintas dėl ko reikalingas jo keitimas, nes telefonu nėra galimybės naudotis toliau.Ekranų kokybėsŽemiau pateikiame galimas ekra..
9,32€
Be PVM:7,71€
Google Pixel 5 dėklas Dux Ducis Skin Pro
Išparduota
Prekės kodas: 75925
Dux Ducis Skin Pro yra neįtikėtinai patogus bei praktiškas atverčiamas knygutės stiliaus dėklas, suteikiantis Google Pixel 5 telefonui patikimą apsaugą. Dėklo pagrindinę telefono apsaugą sudaro viduje įmontuotas storas (TPU) silikonas, kuris pasižymi aukštu mechaninių pažeidimų atsparumu. Išorinė dė..
6,28€
Be PVM:5,19€
Google Pixel 5 ekranas
Išparduota
Prekės kodas: 80158
Google Pixel 5 ekranas skirtas pakeisti senąjį ekrano komplektą, kuris nebereaguoja į valdymą, turi negyvus ekrano taškus ar buvo numestas netyčia ir jis buvo visiškai sugadintas dėl ko reikalingas jo keitimas, nes telefonu nėra galimybės naudotis toliau.Ekranų kokybėsŽemiau pateikiame galimas ekran..
129,23€
Be PVM:106,80€
Google Pixel 5A 5G apsauginis stiklas 9D Full Glue
Išparduota
Prekės kodas: 77396
Apsauginis grūdintas, pilnai telefono ekraną dengiantis stiklas 9D Full Glue skirtas apsaugoti Google Pixel 5A 5G ekraną nuo įvairių mechaninių pažeidimų, kadangi tai yra dažniausiai dūžtantis išmanaus telefono komponentas. Šis 9D Full Glue apsauginis stiklas prie ekrano prilimpa per visa savo plotą..
5,99€
Be PVM:4,95€
Google Pixel 5A 5G dėklas Dux Ducis Skin Pro
Išparduota
Prekės kodas: 77710
Dux Ducis Skin Pro yra neįtikėtinai patogus bei praktiškas atverčiamas knygutės stiliaus dėklas, suteikiantis Google Pixel 5A 5G telefonui patikimą apsaugą. Dėklo pagrindinę telefono apsaugą sudaro viduje įmontuotas storas (TPU) silikonas, kuris pasižymi aukštu mechaninių pažeidimų atsparumu. Išorin..
6,91€
Be PVM:5,71€
Google Pixel 6 apsauginis hibridinis stiklas 3MK FlexibleGlass
Išparduota
Prekės kodas: 77820
Nesulaužomas 3MK FlexibleGlass Google Pixel 6 apsauginis hibridinis stiklas pagamintas iš silikono ir pasižymi geriausiomis šios medžiagos savybėmis - atsparumu įbrėžimams ir sudužimui. 7H lygio apsauginio hibridinio stiklo kietumas palaiko aukščiausią saugumo ir patvarumo lygius, išlaiko jo elastin..
7,62€
Be PVM:6,30€
Google Pixel 6 apsauginis stiklas 3MK HardGlass
Išparduota
Prekės kodas: 77721
3MK HardGlass apsauginis stiklas skirtas Google Pixel 6 yra esminė ekrano apsauga, kuri suteikia naudojimosi patogumą. Apatinė stiklo dalis turi „Anti-Crash“ apsauginę plėvelę, kuri apsaugo naudotoją nuo sudužusių šukių, nes sulaiko jas nuo išsibarstymo. Tokia daugiasluoksnė struktūra padidina atspa..
6,40€
Be PVM:5,29€
Google Pixel 6 dėklas 3MK Clear Case
Išparduota
Prekės kodas: 80120
3MK Clear Case yra silikoninis Google Pixel 6 dėklas pagamintas iš skaidrios ir lanksčios TPU medžiagos, kuri puikiai sugeria smūgius. Aukštos kokybės polimerai apsaugo telefono nugarėlę ir rėmelį nuo įbrėžimų, o neslidi medžiaga neleidžia išmaniajam telefonui išslysti iš rankos užtikrinant kasdieni..
6,84€
Be PVM:5,65€
Rodoma nuo 1 iki 48 iš 60 (viso puslapių - 2)