Magnetiniai kilimėliai

Magnetiniai kilimėliai
Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Magnetinis kilimėlis su varžtų išdėstymo schema Apple iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR

Magnetinis kilimėlis su 13 skirtingų varžtų išdėstymo schemų puikus pasirinkimas meistrams kadangi nereikės pirkti kiekvienam modeliui atskiro magneti..

8.92€ Be PVM: 8.92€

Magnetinis kilimėlis su varžtų išdėstymo schema Apple iPhone 7

Magnetinis kilimėlis su schema skirtas profesionaliam Apple iPhone 7 telefono ardymui. Nereikės nerimauti dėl to, kad pamesite varžtus arba kad įsuksi..

5.69€ Be PVM: 5.69€

Magnetinis kilimėlis su varžtų išdėstymo schema Apple iPhone 8

Magnetinis kilimėlis su schema skirtas profesionaliam Apple iPhone 8 telefono ardymui. Nereikės nerimauti dėl to, kad pamesite varžtus arba kad įsuks..

5.69€ Be PVM: 5.69€

Magnetinis kilimėlis su varžtų išdėstymo schema Apple iPhone 8 Plus

Magnetinis kilimėlis su schema skirtas profesionaliam Apple iPhone 8 Plus telefono ardymui. Nereikės nerimauti dėl to, kad pamesite varžtus arba kad į..

5.69€ Be PVM: 5.69€

Magnetinis kilimėlis su varžtų išdėstymo schema Apple iPhone X / iPhone 10

Magnetinis kilimėlis su schema skirtas profesionaliam Apple iPhone X (Apple iPhone 10) telefono ardymui. Nereikės nerimauti dėl to, kad pamesite varžt..

5.69€ Be PVM: 5.69€

Universalus magnetinis kilimėlis 30x25cm

Kiekvienas meistras, kuris susiduria su elektronikos remontu žino, kad prarasti arba pamesti varžtus yra erzinantis dalykas. Visuomet reikia ieškoti p..

5.57€ Be PVM: 5.57€