Titulinis
Krepšelis

Samsung Galaxy J5 (2016) ekranas

Samsung Galaxy J5 (2016) ekranas
56,14€
Be PVM: 46,40€
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • Prekės kodas: 71263

Samsung Galaxy J5 (2016) ekranas

Samsung Galaxy J5 (2016) (SM-J510F) ekranas skirtas pakeisti senąjį ekrano komplektą, kuris nebereaguoja į valdymą, turi negyvus ekrano taškus ar buvo numestas netyčia ir jis buvo visiškai sugadintas dėl ko reikalingas jo keitimas, nes telefonu nėra galimybės naudotis toliau.

Ekranų kokybės

Žemiau pateikiame galimas ekranų kokybes nuo aukščiausios iki žemiausios, kad galėtumėte išsirinkti tinkamiausią ir poreikius atitinkantį ekraną.

Originalas

Originalus ekranas yra gamyklinis gamintojo ekranas, kuris turi originalaus ekrano savybes: spalvų gamą, kontrastą ir raišką.

Naudotas A/B kokybės

A kokybės ekrano komplektas - tai puikios būklės naudotas originalus ekranas, kuris dažnu atveju atrodo lyg naujas, tačiau gali turėti menkų įbrėžimų, kurie matomi tik prieš šviesą. Taip pat ekranas gali turėti ardymo žymių.
B kokybės ekrano komplektas - tai puikiai veikianti naudota originali detalė, kuri turi įbrėžimų ar menkų įlenkimų ekrano korpuse jeigu toks yra, tačiau ekranas nėra labai stipriai subraižytas. Taip pat ekranas gali turėti ardymo žymių.

TFT

TFT ekranas yra pigiausia OLED (AMOLED) ekrano kopija turinti mažesnį spalvų tikslumą ir matymo kampą ir ryškios dienos metu ekranas gali būti sunkiau matomas. TFT ekranas nusileidžia OLED ekranams ir dėl akumuliatoriaus išnaudojamos energijos, kadangi TFT ekrano apšvietimui reikalingas pilnas apšvietimas, kai tuo tarpu OLED ekrano kiekvienas pikselis apšviečiamas atskirai. Taip pat TFT ekranai dėl savo struktūros yra storesni, todėl jeigu originaliai buvo naudojamas OLED ekranas, jį keičiant gali būti sunkesnis pakeitimas ir dėl bet kokio smūgio ekranas gali sudužti, kadangi jis bus stipriai prigludęs prie ekrano korpuso. Todėl net ir dėl didesnės vibracijos jis gali būti pažeistas. Jeigu kaina yra ne pagrindinis veiksnys tuomet rekomenduojame rinktis geresnės kokybės ekraną arba originalų variantą.

Rašyti apžvalgą

Dėmesio: HTML žymės nepalaikomos!
Prastai Gerai