Titulinis
Krepšelis

Apple iPhone 12 mini galinis dangtelis

Apple iPhone 12 mini galinis dangtelis
14,00€
Be PVM: 11,57€
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • Prekės kodas: 75701

Apple iPhone 12 mini galinis dangtelis

Apple iPhone 12 mini galinis dangtelis skirtas pakeisti Jūsų turimą, tačiau įbrėžtą, dužusį, įlenktą ar bet kaip kitaip pažeistą galinį dangtelį. Esant bet kokia pažeidimui, rekomenduojama dangtelį pakeisti, nes tai ne tik gadina estetinį vaizdą bet ir esant didesniems įtrūkimams, pro juos į telefono vidų galės lengviau patekti drėgmė ir nešvarumai. Šis dangtelis puikiai tiks Jūsų Apple iPhone 12 mini ir išmanusis vėl atrodys kaip naujas.

Kam skirtas galinis dangtelis su didesne išpjova kamerai?

Galinis dangtelis su didesne išpjova kamerai naudojamas tam, kad nuimant sudužusį galinį dangtelį nereikėtų nuimti ir kameros stikliuko.

Dangtelių kokybės

Žemiau pateikiame galimas galinių dangtelių kokybes nuo aukščiausios iki žemiausios, kad galėtumėte išsirinkti tinkamiausią ir poreikius atitinkantį dangtelį.

Originalas

Originalus galinis dangtelis yra gamyklinis gamintojo dangtelis, kuris yra toks pats kaip ir Jūsų turimas originalus dangtelis.

Naudotas A/B kokybės

A kokybės galinis dangtelis - tai puikios kokybės, naudotas originalus dangtelis, kuris dažnu atveju atrodo lyg naujas, tačiau gali turėti menkų įbrėžimų, kurie matomi tik prieš šviesą. Taip pat dangtelis gali turėti ardymo žymių.
B kokybės galinis dangtelis - tai naudota originali detalė, kuri turi įbrėžimų, tačiau ji nėra labai stipriai subraižyta. Taip pat dangtelis gali turėti ardymo žymių.
* Jeigu dangtelis yra tvirtinamas su dvipuse lipnia juosta, dangtelis gali turėti senos lipnios juostos likučių, o naują lipnią juostą reikia įsigyti atskirai.

Aukštos kokybės

Aukštos kokybės galinis dangtelis tai trečių šalių gamintojų dalis, kuri yra pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų. Dangtelis tiks Jūsų telefonui, tačiau gali skirtis jo atspalvis.

Analogas

Galinio dangtelio analogas tai biudžetinė dalis norintiems pigiai pasikeisti pažeistą telefono dangtelį. Gamyboje gali būti naudojamos pigesnės medžiagos.

Rašyti apžvalgą

Dėmesio: HTML žymės nepalaikomos!
Prastai Gerai