Titulinis
Krepšelis

Apple iPhone X ekranas

Apple iPhone X ekranas
32,21€
Be PVM: 26,62€
 • Prieinamumas: Sandėlyje
 • Prekės kodas: 71625

Apple iPhone X ekranas

Apple iPhone X ekranas skirtas pakeisti senąjį ekrano komplektą, kuris nebereaguoja į valdymą, turi negyvus ekrano taškus ar buvo numestas netyčia ir jis buvo visiškai sugadintas dėl ko reikalingas jo keitimas, nes telefonu nėra galimybės naudotis toliau.

Ekranų kokybės

Žemiau pateikiame galimas ekranų kokybes nuo aukščiausios iki žemiausios, kad galėtumėte išsirinkti tinkamiausią ir poreikius atitinkantį ekraną.

Naudotas A/B kokybės

A kokybės ekrano komplektas - tai puikios būklės naudotas originalus ekranas, kuris dažnu atveju atrodo lyg naujas, tačiau gali turėti menkų įbrėžimų, kurie matomi tik prieš šviesą. Taip pat ekranas gali turėti ardymo žymių.
B kokybės ekrano komplektas - tai puikiai veikianti naudota originali detalė, kuri turi įbrėžimų ar menkų įlenkimų ekrano korpuse jeigu toks yra, tačiau ekranas nėra labai stipriai subraižytas. Taip pat ekranas gali turėti ardymo žymių.

Restauruotas

Ką reiškia restauruota detalė? Tai detalė, kuri buvo su defektu, tačiau jis buvo pašalintas - pavyzdžiui, buvo skilęs stikliukas, buvo blogas apšvietimo modulis ar panašiai. Trūkumas arba gedimas yra visiškai pašalintas, detalės elektroninė dalis išlieka originali, todėl detalė veiks nepriekaištingai.

Premium

Premium klasės ekrano komplektas yra pagamintas iš aukščiausios kokybės viršutinio stiklo, liečiamo ekrano, poliarizacijos, klijų, rėmelio ir kitų komponentų, todėl lyginant su originaliu iPhone ekranu skirtumo nepastebėsite, ekrano ryškumas ir spalvos identiškos originaliam ekranui. Taip pat Premium klasės komplektai išsiskiria tuo, kad jis yra jau paruoštas su visais mažais komponentais: apšvietimo ir kameros laikikliais, garsiakalbio apsauga nuo dulkių (išskyrus pagrindinį mygtuką), todėl sutaupysite laiko ir sumažinsite remonto darbo sudėtingumą.

ZY Hard

ZY Hard OLED klasės juodos spalvos ekrano komplektas su rėmeliu ir su suklijuotais ir paruoštais naudojimui laikikliais. ZY Hard ekranuose naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, kurios, lyginant su originaliu ekranu, suteikia 1:1 rezoliuciją ir aukščiausios kokybės spalvas. Liečiamame ekrane nebuvo naudotas graviravimo raštas, todėl jo veikimas yra sklandus bei labai jautrus ir visi komponentai integruoti, kad suteikti juodo ekrano efektą. Naudojamas geresnės kokybės oleofobinis sluoksnis suteikia atsparumą vandeniui ir riebaluotoms dėmėms.
ZY prekės ženklo ekrano komplektai pasižymi aukštos kokybės gaminiais ir konkurencinga kaina. Lyginant su originaliais ekranais, ZY ekranai artimi jiems dėl savo ryškumo ir spalvų gamos. „Hengweiye Technology“ naudodami ZY prekės ženklą turi daugiau kaip 12 metų telefonų ekranų gamybos ir surinkimo patirtį.

ZY In-cell

ZY In-Cell klasės juodos spalvos LCD ekrano komplektas su rėmeliu ir su suklijuotais ir paruoštais naudojimui laikikliais. ZY In-Cell ekranuose naudojamos originalios In-Cell high-definition LCD medžiagos, kurios, lyginant su originaliu ekranu, suteikia 1:1 rezoliuciją ir aukščiausios kokybės spalvas. Liečiamame ekrane nenaudojamas graviravimo raštas, todėl jo veikimas yra sklandus bei labai jautrus ir visi komponentai integruoti, kad suteikti juodo ekrano efektą. Naudojamas geresnės kokybės oleofobinis sluoksnis suteikia atsparumą vandeniui ir riebaluotoms dėmėms.

GX Hard

GX gamintojo Hard OLED gaminami naudojant stiklo pagrindą, todėl ekranas yra šiek tiek storesnis nei originalus ekrano komplekto. Nors stiklo pagrindu pagaminti ekranai turi savu privalumu, tačiau jie yra fiziškai trapesni ir juos yra lengviau sudaužyti. Smūgis ar korpuso deformaciją gali sudaužyti ekrano komplektą.

Privalumai

 • Mažesnė kaina
 • Patikimai pagamintas ekrano komplektas
 • Šiek tiek atsparesnis OLED ekrano išdegimams

Minusai

 • Ekrano komplektas yra fiziškai silpnesnis nei Soft OLED
 • Deformacija, smūgis ar netinkamas ekrano montavimas gali sukelti ekrano įskilimus
 • Ekranas yra pakeltas aukščiau nei Soft OLED ar originalaus ekrano komplekto

GX Soft

GX gamintojo Soft OLED gaminami lankstaus plastiko pagrindu, todėl yra atsparesni smūgiams ir šiek tiek atsparesni deformacijai, o tai reiškia, kad bus puikus pasirinkimas telefono naudotojui, kuris karts nuo karto numeta telefoną. Nors Soft OLED ekrano komplektas yra savaime atsparesnis pažeidimams, tačiau tai nepadeda papildomai apsaugoti ekrano išorinio stiklo ir kitų komponentų.

Nors šis ekranas ir yra patvarus, nes pagamintas naudojant lankstau plastiko pagrindą jis nėra amžinas kaip ir Hard OLED. Net ir Soft OLED plastiko substratas nėra toks geras kaip tradicinis originalaus ekrano komplekto Hard OLED stiklas. Taip pat plastikas yra geresnis šilumos izoliatorius nei stiklas. Dėl šių įvairių veiksnių reiškia, kad Soft OLED ekranas linkęs greitesniems OLED ekrano išdegimams nei panašus Hard OLED.

Privalumai

 • 1:1 ekrano dydis lyginant originalų ekrano komplektą
 • Fiziškai atsparesnis ekrano komplektas

Minusai

 • Trumpesnis tarnavimo laikas dėl panaudotų gamyboje medžiagų savybių
 • Brangesnis originalo analogas
 • Labiau linkęs OLED ekrano išdegimams

Tianma Soft

Tianma Soft OLED ekrano komplektas pasižymi gera reputacija dėl savo gaminamų aukštos kokybės iPhone ekranų, kurie lyginant su originaliu ekranu beveik nieko nesiskiria, nes apšvietimas ir spalvų gama yra beveik identiški. Žinoma yra nedidelių skirtumų tarp Tianma (TM) ir originalių ekranų - tai būtų ekrano svoris, kuris yra šiek tiek didesnis lyginant su originaliu ekranu ir ekrano storis, bet nežymiai, nes kuriant ekraną  gamyboje yra naudojamos skirtingos medžiagos.

Aukštos kokybės

Aukštos kokybės OLED gamyboje buvo panaudotos aukštos kokybės medžiagos, todėl jį lyginant su originaliu ekranu skirtumo beveik nepamatysite ir naudojimo metu nepajusite.

Rašyti apžvalgą

Dėmesio: HTML žymės nepalaikomos!
Prastai Gerai