Prekių katalogas
Krepšelis

Honor X6, X7, X8 5G akumuliatorius, baterija (HB496590EFW)

Honor X6, X7, X8 5G akumuliatorius, baterija (HB496590EFW)
22,08€
Be PVM: 18,25€
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • Prekės kodas: 81836

Honor X6, X7, X8 5G akumuliatorius, baterija (HB496590EFW)

Honor X6, Honor X7, Honor X8 5G akumuliatorius (baterija) HB496590EFW su 5000mAh talpa yra viena iš pagrindinių išmanaus telefono komponentų. Jeigu kyla problemų, kad Honor X6, X7, X8 5G nesikrauna, neįsijungia arba greitai išsikrauna, ši pakaitinė dalis Jums padės. Akumuliatoriaus blogas veikimas ir tarnavimo laikas gali priklausyti nuo daugelio veiksnių: įkrovimo ciklų, amžiaus, temperatūros pokyčių, todėl įprastai jį rekomenduojama pakeisti kas 2-3 metus, kuomet jo talpa sumažėja iki 80% arba mažiau.

Kada reikia keisti akumuliatorių, bateriją?

Jeigu dažnai patiriate netikėtų išsijungimų ir/arba labai sutrumpėja akumuliatoriaus veikimo laikas.

Kas yra akumuliatoriaus įkrovimo ciklai?

Ličio jonų/ličio polymerų (Li-ion/Li-Polymer) akumuliatorių patikimumas priklauso nuo jų naudojimo ypatumų. Baterijos amžius yra matuojamas įkrovimo ciklais. Vienas ciklas yra prilyginamas ciklui nuo pilno akumuliatoriaus iškrovimo (iki 0%) iki pilno įkrovimo (iki 100%).

Akumuliatorius gali turėti apytiksliai 500 pilnų įkrovimo ciklų, o viršijus gamintojo numatytą ciklų kiekį, akumuliatoriaus darbas pradeda blogėti, nes dažniausiai sumažėja jo talpa ir tuomet yra pastebima, kad įrenginys greičiau išsikrauna ir turi būti dažniau įkraunamas.

Rekomendacija: norint prailginti akumuliatoriaus tarnavimo laiką, reikėtų stengtis pradėti įkrauti akumuliatorių jam išsikrovus iki 15-25% ir įkrauti iki 80%.

Kokybės skirtumai

Žemiau pateikiame galimas akumuliatoriaus kokybes nuo aukščiausios iki žemiausios, kurias galėsite pasirinkti.

Originalas

Gamyklinis gamintojo originalas, kuris užtikrins stabilų, patikimą ir maksimalų akumuliatoriaus našumo lygį.

Premium

Premium kokybės akumuliatoriai prilygsta originaliems, nes jie yra gaminami pagal originalaus akumuliatoriaus reikalavimus ir yra naudojamas originalus integrinis grandynas (IC - Integrated Circuit), kuris yra atsakingas už išmanaus telefono apsaugą nuo trumpo jungimo, įtampos šuolių, perkrovos ir didelio išsikrovimo esant ekstremalioms veikimo sąlygoms. 

Aukštos kokybės

Aukštos kokybės akumuliatorių gamyboje naudojamos aukštos kokybės medžiagos, kad būtų pasiektas beveik identiškas akumuliatoriaus našumas, lyginant su originaliu akumuliatoriumi.

Analogas

Analogas yra pakaitinis, biudžetinis akumuliatorius atliekantis savo funkciją ir dėl pigesnių gamybos kaštų yra pigiausias. Puikiai tinka norintiems pakeisti blogai veikiantį akumuliatorių nauju, kai nėra kitų alternatyvų arba nesinori daugiau investuoti pinigų į įrenginį.

Suderinamumas

  • Honor X6 (VNE-LX1, VNE-LX2)
  • Honor X7 (CMA-LX2)
  • Honor X8 5G (VNE-N41)

Rašyti apžvalgą

Dėmesio: HTML žymės nepalaikomos!
Prastai Gerai