Titulinis
Krepšelis

Lenovo Tab P11 5G (TB-J607Z) ekranas

Lenovo Tab P11 5G (TB-J607Z) ekranas
74,31€
Be PVM: 61,41€
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • Prekės kodas: 83261

Sutaisykite savo Lenovo Tab P11 5G (TB-J607Z) telefono ekraną pasirinkdami aukščiausios kokybės ekranus, kurie yra pritaikytą bet kokiai problemai spręsti - nuo nereagavimo iki matomų pažeidimų ar visiško neveikimo. Mūsų siūlomi nuo LCD iki OLED ekranai skirti užtikrinti, kad jūsų prietaiso ekranas atrodytų ir veiktų kaip naujas, ir pašalintų bet kokius nepatogumus, kylančius dėl negyvų pikselių ar sudužusio ekrano.

Suderinamumas

Lenovo Tab P11 5G (TB-J607Z)

Ekranų kokybių variantai

Mūsų ekranų asortimentas atitinka bet kokius poreikius ir biudžetą, o jūsų patogumui yra išdėstytas nuo aukščiausios iki žemiausios kokybės:

Originalas: geriausias sprendimas - originalaus ekranas atitinkantis gamintojo reikalavimus: spalvų, kontrasto ir skiriamosios gebos standartus. Idealiai tinka ieškantiems originalaus ekrano be kompromisų.

Naudota A/B kokybė:

  • A kokybė: originalus ekranas, mažai naudotas, su minimaliais nusidėvėjimo požymiais. Šis ekranas praktiškai nesiskiria nuo naujo, pasižymi tokiomis pačiomis savybėmis ir išvaizda kaip ir ekranas, kuris buvo pirmą kartą įdiegtas jūsų prietaise.
  • B kokybė: originalus ekranas, kuris anksčiau buvo naudotas, bet išliko geros būklės. Nors ant jo gali būti kosmetinių trūkumų, pavyzdžiui, lengvų įbrėžimų ar nedidelių įlenkimų ant korpuso, ekrano kokybė išlieka nepakitusi, todėl jis yra patikimas ir ekonomiškas ekrano keitimo sprendimas.

Restauruotas (atnaujintas): šie ekranai, profesionaliai restauruoti, kad būtų pašalinti visi ankstesni defektai, užtikrina patikimą veikimą su originaliais vidiniais komponentais. Puikus pasirinkimas norintiems pigiau susiremontuoti įrenginį, tačiau nori turėti originalų ekraną, už mažesnę kainą.

Aukšta kokybė: šis ekranas yra neoriginalus, tačiau pagamintas iš išskirtinių medžiagų. Tai protingas pasirinkimas tiems, kuriems reikia patikimo, bet nebrangaus LCD, OLED ekrano pakaitalo.

In-Cell: pažangiausias LCD ekrano variantas, kuriame liečiamas ekranas (jutiklinis ekranas) integruotas į ekrano sluoksnį, todėl, palyginti su tradiciniais LCD ekranais, ekranas yra plonesnis ir geriau reaguoja į lietimą. Ši technologija skiriasi nuo OLED, kuris garsėja sodria juoda spalva ir ryškiomis spalvomis, tuo, kad siūlo ekonomiškesnį sprendimą, nesumažindama jūsų prietaiso ekrano glotnumo ir jautrumo lietimui.

Analoginis: tai biudžetui palanki LCD ekrano remonto alternatyva, užtikrinanti pagrindines funkcijas, pasižyminti patenkinamu spalvų ir ryškumo lygiu, nors ir šiek tiek besiskirianti nuo originalo.

Pasirinkite idealų OLED, LCD ekrana pakeitimui, kad sugrąžintumėte sudaužytam ekranui gyvybę ir mėgautumėtės nepertraukiama mobiliojo ryšio patirtimi.

Rašyti apžvalgą

Dėmesio: HTML žymės nepalaikomos!
Prastai Gerai