Prekių katalogas
Krepšelis

Samsung Galaxy Tab A8 10.5 (2021) dėklas Dux Ducis Panda

Samsung Galaxy Tab A8 10.5 (2021) dėklas Dux Ducis Panda
13,31€
Be PVM: 11,00€
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • Prekės kodas: 78703

Samsung Galaxy Tab A8 10.5 (2021) dėklas Dux Ducis Panda

Vaikams patogi forma ir visiškai patobulintas Samsung Galaxy Tab A8 10.5 (2021) (SM-X200, SM-X205) apsauginis planšetės dėklas Dux Ducis Panda atitinka mažylių ir tėvų poreikius. Tai leidžia mažiausiems naudotojams žaisti, mokytis ir saugiai transportuoti įrenginį. 

Vaikų pamėgta forma

Dėklo korpusas panašus į akį džiuginančios pandos žaislo forma, taip pat malonus liesti ir patogus naudoti. Ištraukiamos pandos „kojos“ taip pat yra stovas, leidžiantis naudotis įranga stovint – pavyzdžiui, žiūrėti animacinius filmukus. 

Netoksiška medžiaga

Suaugusieji tikrai įvertins tai, kad jis pagamintas iš netoksiško, aplinkai nekenksmingo EVA (etileno-vinilo acetato). Jo naudojimas garantuoja, kad jaunam vartotojui nebus alerginių reakcijų. Lygus, lankstus paviršius ir taip pat lengvai prižiūrimas. Tiesiog išimkite planšetę iš dėklo ir padėkite po tekančio vandens srove.

Saugus naudoti

Malonus lietimui, lanksti medžiaga tai yra ne tik atsparus smūgiams dėklas, bet visų pirma apsaugo vaika. Dėkle nėra jokių aštrių, išsikišusių kraštų, dėl kurių galėtų vaikas susižaloti.

Puikiai tinka

Puikiai suderintos išpjovos garantuoja patogų planšetinio kompiuterio naudojimą. Šiuo požiūriu Dux Ducis Panda dėklas niekuo nenusileidžia suaugusiam skirtiems dėklams.

Rašyti apžvalgą

Dėmesio: HTML žymės nepalaikomos!
Prastai Gerai