Prekių katalogas
Krepšelis

Type-C - 3.5mm adapteris JOYROOM SH-C1

Type-C - 3.5mm adapteris JOYROOM SH-C1
9,34€
Be PVM: 7,72€
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • Prekės kodas: 81063

Type-C - 3.5mm adapteris JOYROOM SH-C1

JOYROOM SH-C1 Type-C į 3.5mm adapteris - jūsų naujas geriausias draugas naujausioms technologijoms. Nesvarbu, ar mokydamiesi klausotės mėgstamos muzikos, ar palaikote ryšį su komanda žaidimo metu, ar ruošiate prezentaciją biure, šis patikimas garso lizdo adapteris jums padės.

Atsisveikinkite su vėlavimais ir pertrūkiais - signalas perduodamas stabiliai, saugiai ir taip, kaip numatyta, naudojant šį pažangų "Reltek" lustu maitinamą adapterį. Be to, dėl lanksčios kabelio konstrukcijos, kuri neleidžia jo sulenkti ir pažeisti, duomenys perduodami be jokių trukdžių ar problemų.

Ir būkite tikri, kad patvarumas nekenkia stiliui - šis stilingas  Type-C 3.5mm adapteris, pagamintas iš izoliacinio varinių laidų šerdies sluoksnio ir TPE išorinio sluoksnio, užtikrins visų jūsų prietaisų veikimą dar ilgai po vakarėlio pabaigos. Galiausiai nebereikės nerimauti ir dėl oksidacijos - šis tvirtas adapteris gali būti atsparus korozijai, kad jį būtų galima patogiai naudoti valandų valandas.

Taigi, kai reikia greitai atlikti reikalus, neapsigaukite - prijunkite JOYROOM SH-C1 Type-C į 3,5 mm adapterį ir drąsiai demonstruokite savo naujausią garso sąranką!

Suderinamumas su įrenginiais

Šį adapterio kabelį su adapteriu naudosite šiems prietaisams valdyti:

  • Samsung: Galaxy S21 + 5G, Galaxy S21 Ultra 5G, Galaxy S21 5G, Galaxy S20 FE, Galaxy S20 FE 5G, Galaxy S20 + 5G, Galaxy S20 5G, Galaxy S20 Ultra 5G, Galaxy S20, Galaxy S20 +, Galaxy S20 Ultra ir kitiems
  • Huawei: Mate 40 Pro +, Mate 40 RS Porsche Design, Mate 40, Mate 40 Pro ir kitiems

Rašyti apžvalgą

Dėmesio: HTML žymės nepalaikomos!
Prastai Gerai